ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Orkestra Geçmiş Tarihli İçerik

ETA SQL E Fatura Portal Çözümü

Orkestra , ETA SQL ürünü kullanan ve GİB in sunduğu eFatura Portal çözümünü kullanmak isteyen şirket ve kurumlara  ETA SQL E Fatura Portal Çözümü ürününü sunmaktadır. 

efatura portal, gib portal

E-Fatura Portal Yöntemi Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından "www.efatura.gov.tr" internet adresinden ücretsiz olarak sunulan bir e-fatura uygulaması hizmetidir.

E-Fatura Portal yönetimini kullanan firmalar GİB Portal üzerinden el ile ( manuel ) belge oluşturabilir ve gönderebilir.  

ETA SQL E Fatura Portal Çözümü Neler Sunuyor?

1ETA SQL E Fatura Portal Çözümü sayesinde her bir fatura için ayrı ayrı çıktı almanıza ve bunları yüklemenize gerek kalmıyor. ETA SQL içerisinden kestiğiniz faturalar eş zamanlı olarak Orkestra efatura sisteminden görüntülenebilir ve GİB efatura portal uygulamasına gönderilebilir.  Orkestra e-fatura portal  çözümünde faturalar toplu olarak yüklenebilmektedir. Bu sayede zaman kazanılır. ( 100 lerce faturayı saniyeler içinde yüklersiniz. )

2ETA SQL E Fatura Portal Çözümü  tüm gelen ve giden efaturaları otomatik olarak arşivler. Bu sayede kullanıcının e-fatura arşivlemesi konusunda  hata yapması engellenir. ( GİB portal üzerinden oluşturulan faturalar dahil ! )
İstenmesi durumunda yedeklerin uzak bir bilgisayara otomatik gönderilmesi sağlanabilir.Ayrıca Orkestra e-fatura portal  çözümünde istediğiniz tarih aralığındaki faturaları yedekleyebilir veya ibraz amaçlı kayıt edebilirsiniz.

3ETA SQL E Fatura Portal Çözümü içerisinden ticari e-faturalara tek bir tuşla cevap verebilirsiniz. Kolay ve hızlı kullanımı ile hata yapılmasını önler. Size zaman kazandırır. 

4ETA SQL E Fatura Portal Çözümü içerisinde Cari hesaplar toplu olarak e-fatura kullanıcısı olarak işaretlenir. Tüm e-fatura kullanıcıları listesi GİB tarafıdan indirilerek internete ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

5ETA SQL E Fatura Portal Çözümü uzak masaüstü uygulamasını destekler. Bu sayede uzak bir bilgisayardan sertifikanızı ( mali  mühür ) kullanarak işlem yapabilirsiniz. 

6ETA SQL E Fatura Portal Çözümüsayesinde faturalarınızı toplu olarak PDF formatında kayıt edebilirsiniz. Özellikle ay sonu alınan toplu baskılar için size hız ve zaman kazandırır.

7ETA SQL E Fatura Portal Çözümü içerisinde size özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Firma bazında fatura tasarımları tanımlayabilirsiniz.  

8ETA SQL E Fatura Portal Çözümü içerisinde ürün stok kodu eşleştirmeleri sayesinde müşterilerinizin stok kodları ile ürün gönderebilirsiniz.  Firmaya veya ürüne göre fatura içerisinde  uyarlama yapılabilir. 

9ETA SQL E Fatura Portal Çözümü otomatik olarak yedeklenebilir. Tüm bilgiler ETA SQL programının kurulduğu makinedeki veritabanındadır. Bu sayede ETA SQL programının yedeği alınırken otomatik olarak Orkestra e-fatura yedeklenir. 

10ETA SQL E Fatura Portal Çözümü içerisinde tüm gelen e-fatura belgelerini ETA SQL programına otomatik olarak kayıt edebilirsiniz.

Bağlantılar