ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Orkestra Geçmiş Tarihli İçerik

Orkestra Sektörel Çözümler

Sektörün ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş sektörel çözümlerimiz ile sizin yanınızdayız. 

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu

Tıbbi Satış Otomasyonu ( TSO )

Medikal ve İlaç Firmalarına Özel Satış otomasyonu

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu (TSO) medikal ve ilaç pazarlayan ve satışını yapan firmalara özel olarak tasarlanmıştır.

Pazarlama ve satış faaliyetlerinin her adımı sistem üzerine detaylı olarak girilmekte ve raporlanabilmektedir.

Çalışma planları ile satış personeli ve işletmedeki personelin günlük, haftalık ve aylık çalışma planları yapılmaktadır. Günlük verilen çalışma raporları ile planlar karşılaştırılmakta ve realizasyon hesabı yapılmaktadır. 

Satış ekibinizin zamana dayalı GPS bilgileri ile (mobil telefon ve araç tan gelen GPS bilgisi)  günlük çalışma raporunun karşılaştırılabilmesi.

Tüm harcama ve yatırımların yetkilendirilebilir şekilde saklanabilmesi. (Kullanıcıların bu bilgileri görmesi, yazdırması vb. tüm işlemler özel olarak yetkilendirilebilmektedir.) 

Tıbbi Satış otomasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Orkestra İlaç Takip Sistemi : İTS

Orkestra İlaç Takip Sistemi ( İTS )

İlaç Takip Sisteminin Tüm Gereksinimlerini Karşılayan Yazılım Çözümü

Orkestra İTS yazılım ürünü İEGM (İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü) tarafından standartları belirlenen İTS sistemine uygun olarak geliştirilmiştir.

Orkestra İTS içerisinde karekod ve çizgisel barkod basımları tasarlanabilmektedir. Diğer İTS Çözümlerinden en büyük farkı etiket tasarımı için kullanıcılara arayüz sağlamasıdır. Orkestra Etiket Tasarım aracı sayesinde firma kendi içerisinde kullanacağı etiketleri tasarlayabilmektedir.

Karekod basımı için işletim sistemi tarafından desteklenen herhangi bir yazıcı kullanılabilmektedir.

Orkestra İlaç Takip Sistemi (İTS) hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi 

Elektronik Ruhsat Başvurularınızdaki En Büyük Yardımcınız

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi ilaç firmalarına özel hazırlanmış entegre bir elektronik ruhsat başvuru çözümüdür. İlaç firmalarının kısa sürede hatasız elektronik ruhsat başvurularını tamamlamak için hazırlanan bu sistemde e-CTD oluşturma, doğrulama ve yayınlama aynı program içerisinde yapılmaktadır.

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi ruhsat departmanlarında çalışan deneyimli kişilerin istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş tamamen yerli bir yazılımdır. Türkiye kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanmış olan bu yazılımda , Türkiye kullanımına özgün eCTD özellikleri yer almaktadır.

Orkestra İlaç Ruh