ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Orkestra Geçmiş Tarihli İçerik

Aylık efatura sayısı 500 den az olan firmalar

 

Aylık fatura gönderim sayısı 500 den az olan firmalar portal çözümü, entegrasyon sunucusu çözümünü veya entegratör ( Özel entegrasyon ) çözümünü kullanabilmektedir. 

Bu durumda olan firmalara önerimiz e-fatura portal çözümünü kullanmalarıdır.    

Orkestra e-Fatura Portal Kullanmanın Avantajları

1Orkestra e-fatura portal çözümü en uygun fiyatlı Orkestra e-fatura çözümüdür.

2Orkestra e-fatura portal çözümü faturalarınızı ticari sistemden otomatik olarak alır ve sisteme yükler.Bu sayede hem hızlı hem de hatasız işlem yapılır. 

3Orkestra e-fatura portal  çözümünde faturalar toplu olarak yüklenebilmektedir. Bu sayede zaman kazanılır. ( 100 lerce faturayı saniyeler içinde yüklersiniz. )

4Orkestra e-fatura portal çözümü uzak masaüstü bağlantılarını destekler. 

5Orkestra e-fatura portal çözümü tüm gelen ve giden efaturaları otomatik olarak arşivler. Bu sayede kullanıcının e-fatura arşivlemesi konusunda  hata yapması engellenir. ( GİB portal üzerinden oluşturulan faturalar dahil ! )
İstenmesi durumunda yedeklerin uzak bir bilgisayara otomatik gönderilmesi sağlanabilir.Ayrıca Orkestra e-fatura portal  çözümünde istediğiniz tarih aralığındaki faturaları yedekleme veya ibraz amaçlı kayıt edebilirsiniz.

6Orkestra e-fatura portal çözümü içerisinden ticari faturalara tek bir tuşla cevap verebilirsiniz. Kolay ve hızlı kullanımı ile hata yapılmasını önler. 

7Orkestra e-fatura portal  çözümünde Cari hesaplar toplu olarak e-fatura kullanıcısı olarak işaretlenir. Tüm e-fatura kullanıcıları listesi GİB tarafıdan indirilerek internete ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

8Orkestra e-fatura portal çözümü sayesinde faturalarınızı toplu olarak PDF formatında kayıt edebilirsiniz. Özellikle ay sonu alınan toplu baskılar için size hız kazandırır.  

9Orkestra e-fatura portal  çözümünde size özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Firma bazında fatura tasarımları tanımlanabilir. Ürün stok kodu eşleştirmeleri sayesinde müşterilerinizin stok kodları ile ürün gönderebilirsiniz.

10Orkestra e-fatura portal  çözümünde gelen e-faturaları ticari sisteminize otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Bu sayede hem insan kaynaklı yanlışlıkların önüne geçilir hem de zaman kazanılır.