ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Orkestra Geçmiş Tarihli İçerik

e-Fatura Portal Nedir

E-Fatura Portal Yöntemi Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından "www.efatura.gov.tr" internet adresinden ücretsiz olarak sunulan bir e-fatura uygulaması hizmetidir.

E-Fatura Portal yönetimini kullanan firmalar GİB Portal üzerinden el ile ( manuel ) belge oluşturabilir ve gönderebilirsiniz.  1 Nisan 2014 itibari ile portalden fatura yükleme sınırı 500 adettir. 500 adetten sonraki e-faturalarınızı sisteme el ile giriş yapabilirsiniz. 

Neden Orkestra E-Fatura Portal Çözümü

Orkestra e-Fatura Portal Kullanmanın Avantajları

1Orkestra e-fatura portal çözümü ekonomiktir.  Düşük satınalma bedeli ve ücretsiz güncelleme özellikleri ile rakiplerine oranla çok daha ekonomik bir çözümüdür.

2Orkestra e-fatura portal çözümü faturalarınızı ticari sistemden otomatik olarak alır ve sisteme yükler.Bu sayede hem hızlı hem de hatasız işlem yapılır. 

3Orkestra e-fatura portal  çözümünde faturalar toplu olarak yüklenebilmektedir. Bu sayede zaman kazanılır. ( 100 lerce faturayı saniyeler içinde yüklersiniz. )

4Orkestra e-fatura portal çözümü uzak masaüstü bağlantılarını destekler. 

5Orkestra e-fatura portal çözümü tüm gelen ve giden efaturaları otomatik olarak arşivler. Bu sayede kullanıcının e-fatura arşivlemesi konusunda  hata yapması engellenir. ( GİB portal üzerinden oluşturulan faturalar dahil ! )
İstenmesi durumunda yedeklerin uzak bir bilgisayara otomatik gönderilmesi sağlanabilir.Ayrıca Orkestra e-fatura portal  çözümünde istediğiniz tarih aralığındaki faturaları yedekleme veya ibraz amaçlı kayıt edebilirsiniz.

6Orkestra e-fatura portal çözümü içerisinden ticari faturalara tek bir tuşla cevap verebilirsiniz. Kolay ve hızlı kullanımı ile hata yapılmasını önler. 

7Orkestra e-fatura portal  çözümünde Cari hesaplar toplu olarak e-fatura kullanıcısı olarak işaretlenir. Tüm e-fatura kullanıcıları listesi GİB tarafıdan indirilerek internete ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

8Orkestra e-fatura portal çözümü sayesinde faturalarınızı toplu olarak PDF formatında kayıt edebilirsiniz. Özellikle ay sonu alınan toplu baskılar için size hız kazandırır.  

9Orkestra e-fatura portal  çözümünde size özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Firma bazında fatura tasarımları tanımlanabilir. Ürün stok kodu eşleştirmeleri sayesinde müşterilerinizin stok kodları ile ürün gönderebilirsiniz.

10Orkestra e-fatura portal  çözümünde gelen e-faturaları ticari sisteminize otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Bu sayede hem insan kaynaklı yanlışlıkların önüne geçilir hem de zaman kazanılır.

Ürünler